práce – nová prodejna Billa – Rajhrad

BILLA, člen nadnárodní skupiny REWE International AG.
hledá zaměstnance pro novou prodejnu RAJHRAD.
Přidejte se k nám!

všechny aktuální informace najdete na webu obchodního řetězce BILLA:

Rádi se s vámi osobně setkáme. Prosím, zanechte svůj kontakt pomocí elektronického tlačítka „Odpovědět“ v konkrétní nabídce publikované pracovní pozice.
Následně se s vámi telefonicky spojíme nebo kontaktujte regionálního manažera:
Vladimír Havlín, 602 651 067

práce – asistent/asistentka Městského úřadu Rajhrad

MĚSTSKÝ ÚŘAD RAJHRAD
hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici:

  • ASISTENT / ASISTENTKA

Zařazení pracovní pozice:
ADMINISTRATIVNÍ A SPISOVÝ PRACOVNÍK

Popis pracovní pozice:
Práce s dokumenty, protokolování dokumentů a vedení jejich evidence / Vedení spisových materiálů včetně spisové evidence elektronicky / Komplexní zajišťování elektronické spisové služby a předarchivní péče o dokumenty / Vyřizování korespondence a administrativní agendy vedoucího.

Nutné podat přihlášku do výběrového řízení.
Bližší info na www.rajhrad.cz v sekci OZNÁMENÍ i ÚŘEDNÍ DESKA,
případně i osobně po telefonické domluvě. Tel.: 547.426.811

práce – pracovník call centra Brno

Mediateam CZ, s.r.o., Špitálská 885/2a, 190 00 Praha 9 – Vysočany, IČO: 04179820, tel. 731 136 997, web: www.mediatem.cz

Hledáme pracovníka call centra do Brna na zkrácený 4 nebo 6 hodinový úvazek.
Jsi OZP, ZTP, ZTP/P ? Máš zkušenosti v telemarketingu nebo jsi komunikativní ?
Hledáš práci ? Pak hledáme právě Tebe.

A co Ti nabídneme ? Po zaučení možnost pracovat z domu. Stravenky a Flexi passy.
Každý měsíc pořádáme suprové motivační akce a individuální soutěže
Bezplatné zdravotní, sociální a právní poradenství
Nástupní plat 110 Kč/hod

Bližší info :
irena.andelova@mediateam.cz
gotschim@seznam.cz

Pracovník Call centra – pobočka Brno