práce - konstruktér/ka autobusových jízdních řádů - Brno

KORDIS JMK, a.s.
Nové sady 30, 602 00 Brno IČ 26298465

obsazuje pracovní pozici
Konstruktér/ka autobusových jízdních řádů

Náplň práce:

  • tvorba koncepčních jízdních řádů v oblasti Blanenska a Boskovicka (řešení připomínek obcí a cestujících, návaznosti na další druhy dopravy)
  • spolupráce s autobusovými dopravci
  • řešení výlukové organizace dopravy v dotčené oblasti
  • zapracování jízdních řádů do softwaru CHAPS

Požadavky:

  • minimální vzdělání vyučen nebo SŠ
  • základní znalost práce na PC
  • schopnost vyřešit problém, komunikativnost, bezkonfliktnost
  • bez záznamu v trestním rejstříku
  • praxe v oboru a znalost linkového vedení IDS JMK výhodou

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zajímavou práci
  • firemní benefity
  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemný kolektiv

Práce na hlavní pracovní poměr, vhodná pro může i ženy.

Termín pro přihlášení do výběrového řízení a zaslání motivačních dopisů je do 5. srpna 2022.

Své životopisy a motivační dopisy posílejte na info@kordis-jmk.cz

🔗 Více o nabízené pozici se dozvíte zde: https://www.idsjmk.cz/a/zamestnani.html
🔗 Více o práci v naší firmě se dozvíte zde: https://www.idsjmk.cz/pozice.html