práce - vedoucí školní jídelny MŠ - Rajhradice

MŠ Rajhradice

MŠ Rajhradice přijme

  • vedoucí školní jídelny na 0,8 úvazku, od října 2022

Pracovní doba je možná dohodou a je možné ji zkombinovat s dalším úvazkem.

Požadujeme: minimální požadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou), vzdělání v ekonomické oblasti výhodou, praxe v oboru výhodou, znalost práce s programem JIW (od Miklíci) je podmínkou, znalost problematiky školního stravování a vedení pracovníků. Spolehlivost, samostatnost, znalost právních předpisů souvisejících se školním stravováním.

Náplň práce: zodpovědnost za dodržování spotřebních norem a finančních limitů, provádění normování pokrmů z receptur, sestavování jídelníčku, vypracování kalkulace cen stravného, vedení skladových dokladů. Administrativa spojená s vedením školní jídelny, správa inventarizace a vedení majetku organizace.

Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, příspěvky z FKSP, příspěvky na obědy

Výhodou: znalost hygienických norem, HACCP, spotřebního koše, praxe v gastronomickém provozu, ideálně školní stravování.

Platové zařazení dle platných právních norem

Své životopisy posílejte na email : msrajhradice@seznam.cz