práce - pracovník/ce přepravní kontroly - JMK

KORDIS JMK, organizátor veřejné dopravy IDS JMK, IČ 26298465

Integrovaný systém Jihomoravského kraje hledá posilu na pozici:

Pracovník/ce přepravní kontroly

Pracoviště: Jihomoravský kraj
Nástup dle dohody

Náplň práce:

  • Kontrola platnosti jízdních dokladů,
  • technické kontroly v systému,
  • informační činnost.

Požadujeme:

  • Přehled v oblasti IDS JMK, znalost Tarifu a přepravních podmínek,
  • schopnost základní komunikace v angličtině, případně ochota se doučit,
  • komunikativní dovednosti,
  • schopnost čelit stresovým situacím,
  • řidičský průkaz sk. B a znalost AJ, NJ výhodou.

Nabízíme:

  • Práci v rozvíjející se a stabilní společnosti,
  • jistotu výdělku,
  • pět týdnů dovolené,
  • jízdní výhody,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • další firemní bonusy.

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte najpozději do 31. ledna 2023 na info@kordis-jmk.cz

Inzerát najdete zde: https://www.idsjmk.cz/a/zamestnani.html
Detailní informace o pozicích v IDS JMK najdete zde: https://www.idsjmk.cz/pozice.html