práce - koordinátor IDS JMK - Brno

KORDIS JMK, s.r.o. IČ 26298465
pro Integrovaný Dopravní Systém Jihomoravského kraje

Koordinátor IDS JMK – společnost KORDIS JMK, a.s.
hledá zaměstnance na pozici:

  • Dispečer/ka železničního a autobusového provozu IDS JMK pro hlavní pracovní poměr

Náplň práce:

-dispečerské řízení veřejné autobusové dopravy v IDS JMK, -spolupráce při řízení provozu vlakových linek v rámci IDS JMK, -zadávání aktuálních dopravních informací pro cestující do SW dispečinku, -zodpovídání telefonických dotazů cestující veřejnosti,  -telefonická podpora služebních čet a řidičů v odbavovacím systému, -související administrativní činnost

Požadavky:

-vzdělání středoškolské (dopravní či technický obor výhodou, nikoli podmínkou)-znalost IDS JMK (Tarif, Smluvní přepravní podmínky, vedení linek atd) -orientace v drážním provozu velkou výhodou-schopnost samostatného uvažování, komunikativnost, bezkonfliktnost,-základní znalost práce s PC-smysl pro plnění zadaných úkolů, odolnost vůči stresu, schopnost nárazové práce pod tlakem, -bez záznamu v trestním rejstříku (nutno doložit při podpisu smlouvy)-základní znalost anglického či německého jazyka výhodou-zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

-zajímavou práci v příjemném kolektivu,-firemní benefity,-práci ve směnném (nepřetržitém) provozu

Kontakt:

E-mail: info@kordis-jmk.cz

Termín pro přihlášení do výběrových řízení (zaslání životopisů a motivačních dopisů) je 09. 02. 2024.

Podrobnosti pracovní příležitosti zde: https://www.idsjmk.cz/lockouts/detail/2378