práce - výkupčí železného šrotu - Sokolnice

ŠROT GEBESHUBER s.r.o. / IČ 49434004
664 52 Sokolnice

Firma ŠROT GEBESHUBER s.r.o., zabývající se výkupem a zpracováním železného a neželezného šrotu, hledá pro posílení týmu ve své pobočce v Sokolnicích šikovného pracovníka na pozici

  • výkupčí železného šrotu a barevných kovů

Náplň práce:

  • Přebírání a zařazování železných a barevných kovů podle jednotlivých druhů
  • Kontrola kvality nakupovaného kovového odpadu
  • Práce s VZV

Požadavky:

  • Manuální zručnost
  • Komunikativní osoba s obchodním myšlením
  • Smysl pro pořádek a organizaci
  • Řidičský průkaz skupiny B. Skupina C výhodou.
  • Obsluha VZV

Nabízíme:

  • Kvalitní zázemí nadnárodní společnosti
  • Hlavní pracovní poměr
  • Kompletní zaškolení
  • Nástupní mzdu dle domluvy
  • Výkonnostní odměny
  • Při dobrých výsledcích 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Ovoce na pracovišti
  • Po zapracování smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup dle dohody

Nabídky s životopisem zasílejte prosím na email: investice@gebeshuber.cz.